Parafia św. Wawrzyńca w Regulicach

22 KWIETNIA 2019

Dzisiejsza składka ze wszystkich Mszy św. przeznaczona jest na UPJP w Krakowie.

Od wtorku bieżącego tygodnia do soboty Msze św. będą odprawiane o godz. 1700 i 1800. Mszy św. porannych o godz. 700 nie będzie.

Codziennie o godz. 1745 kolejny dzień Nowenny przed świętem Bożego Miłosierdzia,

a więc modlitwy przepisane przez Kościół i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W czwartek od 1730 do 1800 wystawienie Najśw. Sakramentu i śpiewana Koronka do Miłosierdzia Bożego. Z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania w najbliższy piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. odprawimy uroczystą adorację Najświętszego Sakramentu, na którą złożą się: krótkie rozważanie o miłosierdziu Bożym,  śpiewana  Koronka do Miłosierdzia Bożego i Litanię Do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu rozpoczynamy 75. Tydzień Miłosierdzia.Składka z przyszłej niedzieli na Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

Dziękujemy Parafianom za sprzątanie i przystrojenie świątyni:

W środę 17 kwietnia pracowali Parafianie z ul. Kościuszki i Kwarcowej: Sosur; Kulawik; Odrzywołek; Bulek; Filipek; Dyba i Korzeb. Złożyli ofiarę na kwiaty 60 zł. Nie było jednej rodziny. Uprzejme podziękowanie.

W sobotę 20 kwietnia pracowali Parafianie z ul. Czarnogórskiej i Kościuszki: Ciupek; Matusiak; Matusiak; Knapik; Rzeszutko; Rzeszutko; Lizończyk; Lizończyk. Złożyli ofiarę na kwiaty 60 zł. Były wszystkie rodziny. Serdeczne Bóg zapłać!

Zapraszamy rodziców dzieci klas czwartych Szkoły Podstawowej na Mszę świętą we czwartek 25 kwietnia na godz. 18.00 a po niej spotkanie formacyjne, będzie ono w kaplicy pod prezbiterium.

Zapraszamy rodziców dzieci klasy trzeciej Szkoły Podstawowej na Mszę świętą w piątek 26 kwietnia na godz. 18.00 a po niej spotkanie formacyjne, będzie ono w kaplicy pod prezbiterium.
Młodzież przygotowująca się do bierzmowania będzie miała spotkanie w przyszły poniedziałek, 29 kwietnia, o godz. 18.30 w kaplicy pod prezbiterium.

W najbliższą niedzielę 28 kwietnia składka do kopert na cele inwestycyjne naszej parafii. Z góry serdeczne Bóg zapłać!