Parafia św. Wawrzyńca w Regulicach

28 niedziela zwykła

15 października 2017 r.

Różaniec w tygodniu o godz. 1630; w niedziele o godz. 1530. Wciąż zachęcamy do licznego udziału dzieci, młodzież i starszych. Dzisiaj o godz. 1520 poświęcenie różańców dla dzieci klas trzecich.

Ofiary z Siedemnastego Dnia Papieskiego dla biednej a zdolnej młodzieży wyniosły 1009 zł 50 gr. Bóg zapłać w imieniu młodzieży.

Dzisiaj dobrowolne ofiary do kopert na cele inwestycyjne naszej parafii. Z góry serdeczne Bóg zapłać.

Kościół na Dzień Pański posprzątali Parafianie: Renata i Krzysztof Hapek; Maria Nowak; Krystyna i Kazimierz Kulawik; Jolanta i Dariusz Kulawik; Natalia i Łukasz Arkit; Marta i Adam Góreccy oraz Piotr Ciupek.

Dziękujemy za pracę na chwałę Bożą i pożytek wspólnoty parafialnej.

W najbliższy czwartek 19 października na parkingu pod kościołem o godz. 1630 odbędzie „zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego” na cele misyjne. Zachęcamy do pozbycia się tzw. śmieci elektronicznych na zbożne cele.

Święci tygodnia:

Poniedziałek:         św. Jadwigi Śląskiej;

Wtorek:                  św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika;

Środa:                    święto św. Łukasza Ewangelisty;

Piątek:                    uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego Patrona

Archidiecezji  Krakowskiej;

Sobota:                  błog. Jakuba Strzemię, biskupa.

Niedziela:              22.X. św. Jana Pawła II, papieża.

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny.